“Осінній ярмарок” продовження…
Завдяки нашим учням та батькам наприкінці вересня відбувся “Осінній ярмарок”, зароблені кошти з якого учні передали на оновлення пришкільної ділянки. І ось цього тижня з’явилася красуня-клумба! Зусиллями учнів та вчителів…




