Учні 9-Б класу долучилися до загальнообласного уроку «Від спротиву окупації АР Крим до національного спротиву агресорові», що проводився для закладів загальної середньої та позашкільної освіти (покликання)
Під час заходу говорили про події окупації Автономна Республіка Крим, про мужність і стійкість українців, які першими стали на захист держави, та про єдність українського народу в умовах повномасштабної війни.
Пам’ятаємо. Єднаємося. Перемагаємо!

Класний керівник Сулакова О.М.