Я хочу зі святом тебе привітатиЯ хочу сказати тобі:Будь завжди красива, будь завжди щасливаІ сонечком теплим всміхайся мені!Я хочу, матусю, щоб ти посміхаласьБо посмішка личить тобі:Будь завжди весела, здорова й чарівнаІ лагідно, ніжно мене обійми!
Напередодні найтеплішого свята — Дня матері — у початковій школі пройшли зворушливі виховні години, присвячені найдорожчим людям у житті кожної дитини — мамам. 
Учні 1-А, 3-А та 4-А говорили слова любові та вдячності, читали вірші, виготовляли подарунки й листівки, ділилися теплими історіями про своїх матусь. Атмосфера заходів була наповнена щирістю, добром і турботою.
Нехай кожна мама завжди відчуває любов, повагу та вдячність своїх дітей! 
Учні 2А класу привітали своїх матусь зі святом на сторінках блогу їхньої вчительки.
Класні керівники Баштинська Т.П.
Коротун І.В.
Пожитько Ю.С.
Баканова І.В.
