Я хочу зі святом тебе привітати
Я хочу сказати тобі:
Будь завжди красива, будь завжди щаслива
І сонечком теплим всміхайся мені!
Я хочу, матусю, щоб ти посміхалась
Бо посмішка личить тобі:
Будь завжди весела, здорова й чарівна
І лагідно, ніжно мене обійми!
Напередодні найтеплішого свята — Дня матері — у початковій школі пройшли зворушливі виховні години, присвячені найдорожчим людям у житті кожної дитини — мамам. 💐
Учні 1-А, 3-А та 4-А  говорили слова любові та вдячності, читали вірші, виготовляли подарунки й листівки, ділилися теплими історіями про своїх матусь. Атмосфера заходів була наповнена щирістю, добром і турботою.
Нехай кожна мама завжди відчуває любов, повагу та вдячність своїх дітей! ❤️
Учні 2А класу привітали своїх матусь зі святом на сторінках блогу їхньої вчительки.
Класні керівники Баштинська Т.П.
Коротун І.В.
Пожитько Ю.С.
Баканова І.В.