Учні 7-8 класів активно долучилися до інформаційно-просвітницьких заходів у межах Міжнародного тижня здоров’я підлітків.
Мета — популяризація здорового способу життя та формування відповідального ставлення до власного здоров’я.
Мета — популяризація здорового способу життя та формування відповідального ставлення до власного здоров’я.
Заходи проходять за підтримки Слов’янської філії ДУ «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».
Разом формуємо здорове майбутнє!
