Щороку 9 і 10 березня в Україні проходять Шевченківські дні, які припадають на роковини народження і смерті  Тараса Шевченка. До їх проведення долучаються всі навчальні заклади країни.
У ці дня учні та вчителі нашої школи вшановували пам’ять Великого Кобзаря не тільки на уроках української літератури та виходних годинах. Майже на кожному уроці діти отримували інформацію про життя та творчість поета, шукали цікаві факти про нього, створювали інформаційні продукти (листівки, буклети, презентації), малювали малюнки до творів та декламували вірші.
Учні 8-9 класів традиційно створювали цікаві історії для соціальних мереж, декілька їх робіт прикріплюємо нижче.
А наші творчі учні початкових класів взяли участь у справжньому фотоквесті «Кобзар у моєму серці!». Вони шукали визначні місця, пов’язані з іменем Тараса Григоровича, і фотографувалися біля них. Це і пам’ятники, і вулиці, і театри, названі на його честь у різних куточках нашої прекрасної країни. І що дуже приємно, діти надсилали фото, зроблені раніше — влітку і восени. А це говорить про їхню любов та шану до видатного українського поета!

Доля розкидала нас по всьому світу, але в яких куточках нашої рідної України ми б не були, ми пам’ятаємо свого Кобзаря, вшановуємо його пам’ять.

Відео фотоквесту можна переглянути за посиланням.

Добавить комментарий