Вже майже рік поспіль учні нашої школи навчаються дистанційно. І за цей час мотивація до навчання тільки підвищується: діти активно виходять на уроки, надсилають завдання, намагаються вчасно все виконати. Змагаються за призові місця в онлайн-олімпіадах, беруть участь у різноманітних конкурсах.

Окрему подяку висловлюємо небайдужим учителям, які шукають конкурси, відправляють заявки, зацікавлюють та організовують дітей.

Восени школярі активно долучилися до Всеукраїнської олімпіади сайтів «На Урок» та «Всеосвіта» з багатьох предметів. Про успіхи наших учнів та вчителів ми публікуємо на сайті наступні дописи.

Також діти разом із вчителем образотворчого мистецтва Киркач Г.І. перемогли в конкурсі осінніх композицій та малюнків, присвячених Дню захисників і захисниць України (про цю подію теж є окремий допис у жовтні).

І наша гордість — переможці міських предметних олімпіад з іноземної мови, історії, географії, математики та хімії. Ми розуміємо, у яких непростих умовах ви це робили, та ви змогли! І довели собі й іншим, що той, хто хоче, шукає можливість, а той, що не хоче, – шукає причину! Пишаємося вами, діти! Ви розумнички! Велика подяка вашим наставникам!

Англійська мова

Пожитько Олександр 8кл. – І місце, вчитель Кузнецова К.Е.

Історія

Пінькас Софія 8 кл. – ІІ місце, вчитель Дудочкіна Ю.М.

Коваленко Марія 9 кл. – ІІІ місце, вчитель Федосюк Л.Ф.

Географія

Коваленко Марія 9 кл. – ІІ місце, вчитель Тетьора Н.Л.

Математика

Чернова Єлизавета 11 кл. – ІІ місце, вчитель Рульова Н.Г.

Хімія

Нудний Єгор 9кл. – І місце, вчитель Тетьора Н.Л.

Внуков Станіслав 10кл.  – І місце, вчитель Дзюба І.О.

Бажаємо всім учням та вчителям гарних та мирних канікул
і успіхів у навчанні в ІІ семестрі!