Життя – це привід для творчості, і в цьому ми можемо переконатися разом із нашою вчителькою англійської мови Кисіль Варварою Михайлівною. Важко на душі, сум – пиши вірші про дітей, для дітей, про життя.

Війна безжально розкидала нас по всій країні, по всьому світу. У вірші «Am I a refugee?!» Колот Мілєна задається питанням «Чи я тепер переселенка?!»
Коли залишив свою рідну оселю, друзів, школу, коли вся країна стала твоїм домом, чи є місце смутку й розпачу? Можливо, трохи, але ненадовго, і в своєму відео Мілєна показує що, її світ став більшим, і вона, така тендітна, тепер сильніша духом.

«My father is my hero» — вірш у виконанні Влади Токаренко — це підтримка всім родинам, родичі яких захищають нашу державу. Ви думаєте, вона на відео сама? Ні, з нею сотні й тисячі дітей, які чекають своїх найголовніших людей у житті. Крім того, цей вірш — це шана татові самої Варвари Михайлівни, який також був військовим і пишався Українським поколінням захисників.

Держава – це ти, я, наші друзі, рідні, вчителі, природа, тварини, птахи, – все що ми бачимо, чуємо… все, що не цінували. Ми і є Україна. Весь біль України показує у своєму відео Коваленко Марія, ніби пропустивши його крізь своє серце… Віра, надія, любов – зараз це не просто слова, це стан душі.
«Freedom of Ukraine» – вірш про незламність українців, виконує Маша і авторка віршів, Варвара Михайлівна.

Дівчата разом із вчителькою долучилися до обласного творчого конкурсу «Поетичні обрії», створивши альманах із чотирьох відео на вірші Варвари Михайлівни.
Ці відео – світ кожного з нас, вірші проникливі та глибокі. І ми вітаємо Кисіль В.М. із перемогою на обласному онлайн-конкурсі з іноземних мов «Поетичні обрії», її нагороджено дипломом І ступеня в номінації «Дивна тайна мелодії слова» (англійська мова). Пишаємося нашими учнями та вчителями!

Усі відео ви зможете переглянути за посиланнями:

Колот Мілєна «Am I a refugee?!»

Токаренко Влада «My father is my hero»

Коваленко Марія «Freedom of Ukraine» 

Кисіль Варвара Михайлівна «Freedom of Ukraine»