З метою інформування освітян, учнів, батьків з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року, пробного ЗНО Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти з 25 листопада розпочав розміщення серії озвучених презентацій на youtube каналі ДРЦОЯО — https://www.youtube.com/channel/UCCwZ5ekXu4YQaBJUSfBrXAg

Вже розміщено серію відеороликів: «Особливості ЗНО-2022року», «Особливості Пробного ЗНО-2022«, «Особливості ЗНО з української мови і літератури та української мови», «Особливості ЗНО з математики». До 22 грудня на youtube каналі в повному обсязі буде розміщено інформацію щодо умов реєстрації й участі в пробному ЗНО 2022 року.

Радимо використовувати ці матеріали на батьківських зборах, у вайбергрупах класних керівників з батьками та випускниками та розміщувати цю інформацію на сайтах закладів освіти.

Також просимо Вас сприяти у проведенні уроку інформатики в підпорядкованих Вам закладах освіти для ознайомлення учнів з інформацією щодо ЗНО 2022. Надсилаємо перший матеріал до уроку у додатках (додаток 1 для вчителя (з відповідями до квесту) і додаток 2 — учням для виконання квесту вдома (без відповідей)). Наразі радимо учням вже у грудні більш детально попрацювати з актуальною нормативною та практичною інформацією щодо ЗНО 2022. У січні 2022 року регіональний центр надішле наступний матеріал вже щодо реєстрації та участі у ЗНО.